KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115691
nr 1311 5691
Halvar Halvorsen. Stilleben, Signerad. Olja på duk, 46x69 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:27:14
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr